Sektor Rolno - Spożywczy

Ekologiczna żywność to zdrowsze życie

Rozwój Biotechnologii

Ekobiznes we współpracy z nauką

Odnawialne Źródła Energii

Wykorzystanie energii naturalnej

Ekologia i ekotrendy

Życie i biznes w symbiozie z naturą

Informatyka

Globalna eko-wioska dzięki technologii IT

Projekt KSOW- Podsumowanie

Projekt KSOW- Podsumowanie

Mazowiecki Park Naukowo Technologiczny- Park Spółdzielczy w Płońsku w partnerstwie z Polską Izbą Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie oraz Fundacją Nauka i  Edukacja dla Agrobiznesu w Warszawie zakończył operację pt.  Rozwój współpracy sieciowej związanej z produkcją bezpiecznej żywności w ramach klastra. Projekt realizowany był z Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020 Planu operacyjnego na lata 2018- 2019.

Czytaj więcej »
SKUTECZNA KOMERCJALIZACJA I TRANSFER TECHNOLOGII W POLSCE

SKUTECZNA KOMERCJALIZACJA I TRANSFER TECHNOLOGII W POLSCE

Jako  Partner wydarzenia GROWING PAINS SCHOOL Tech Innovation Week’18,  które  odbędzie się 13-16 listopada br. w Warszawie zapraszamy do  uczestnictwa w  debacie i warsztatach organizowanych przez @Inventity  Foundation dla  naukowców, przedsiębiorców, prezesów firm, menedżerów,  przedstawicieli  instytucji rządowych.

Czytaj więcej »
V Kongres Bezpiecznej Żywności

V Kongres Bezpiecznej Żywności

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatora IFS Office Central & Eastern Europe mamy zaszczyt zaprosić Państwa na V jubileuszową edycję Kongresu Bezpieczeństwa Żywności, którego partnerem jest Mazowiecki Park Naukowo Technologiczny – Park Spółdzielczy w Płońsku. Wydarzenie obędzie się 6 listopada 2018 r. w Centrum Konferencyjnym Polin w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Tematem przewodnim spotkania będzie jakość i bezpieczeństwo żywności. W ramach Kongresu odbędzie się również wystawa innowacyjnych technologii, produktów, opakowań i rozwiązań logistycznych. Celem wystawy jest zapoznanie uczestników z osiągnięciami poszczególnych wystawców.

Czytaj więcej »
Mazovia Circular Congress- Zapraszamy

Mazovia Circular Congress- Zapraszamy

Szanowni Państwo,

Samorząd Województwa Mazowieckiego wraz z Agencją Rozwoju Mazowsza, Płockim Parkiem Przemysłowo – Technologicznym oraz Mazowieckim Parkiem Naukowo - Technologicznym w Płońsku i partnerami pragną powiadomić o zbliżającej się pierwszej edycji Mazovia Circular Congress ,który odbędzie się 3-4 października w Płocku. Jest to międzynarodowe spotkanie z udziałem czołowych ekspertów i praktyków w obszarze gospodarki o obiegu zamkniętym. Zaprezentowane zostaną dobre praktyki i unikatowe rozwiązania regionów, miast, firm i instytucji z całego świata oraz realne korzyści płynące z transformacji gospodarek w kierunku Circular Economy.

Czytaj więcej »
"Rozwój współpracy sieciowej związanej z produkcją bezpiecznej żywności w ramach Klastra"

"Rozwój współpracy sieciowej związanej z produkcją bezpiecznej żywności w ramach Klastra"

Mazowiecki Park Naukowo-Technologiczny – Park Spółdzielczy w Płońsku w partnerstwie z Polską Izbą Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie oraz Fundacją Nauka i  Edukacja dla Agrobiznesu w Warszawie realizuje operację pt.  Rozwój współpracy sieciowej związanej z produkcją bezpiecznej żywności w ramach klastra. 

Czytaj więcej »
Cykl 5 szkoleń z zakresu ekologii i ochrony gleby wśród rolników

Cykl 5 szkoleń z zakresu ekologii i ochrony gleby wśród rolników

Mazowiecki Park Naukowo Technologiczny i Stowarzyszenie Przemysłu Wapienniczego zapraszają na cykl 5 szkoleń z zakresu upowszechniania edukacji ekologicznej i ochrony gleby wśród mazowieckich rolników. Podczas szkoleń zostaną omówione następujące zagadnienia:

  1. Właściwości agrochemiczne gleby – potrzeby ich regulacji
  2. Dlaczego należy wapnować?
  3. Aspekty praktyczne wapnowania

Szkolenie odbędzie się w terminach: 8 listopada 2017 roku o godzinie 10.00 miejsce szkolenia: Budynek Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Oddział Poświętne w Płońsku, Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, gmina Płońsk

14 listopada 2017 roku o godzinie 10.00 miejsce szkolenia: SALA BANKIETOWA "EDEN", Ślepkowo Szlacheckie (gm. Radzanowo, pow. płocki).

Osoba dedykowana do kontaktów: [email protected]

Czytaj więcej »

Zapisz się do Parkowego Newslettera

Bądź na bieżąco z wydarzeniami i projektami realizowanymi przez Park
oraz z wiadomościami ze świata nauki i biznesu.