Sektor Rolno - Spożywczy

Ekologiczna żywność to zdrowsze życie

Rozwój Biotechnologii

Ekobiznes we współpracy z nauką

Odnawialne Źródła Energii

Wykorzystanie energii naturalnej

Ekologia i ekotrendy

Życie i biznes w symbiozie z naturą

Informatyka

Globalna eko-wioska dzięki technologii IT

Podsumowanie Projektu KSOW

Podsumowanie Projektu KSOW

Mazowiecki Park Naukowo Technologiczny- Park Spółdzielczy w Płońsku w partnerstwie z Polską Izbą Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie oraz Fundacją Nauka i  Edukacja dla Agrobiznesu w Warszawie zakończył operację pt.  Rozwój współpracy sieciowej związanej z produkcją bezpiecznej żywności w ramach klastra. Projekt realizowany był z Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020 Planu operacyjnego na lata 2018- 2019.

Czytaj więcej »
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2019

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2019

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia
niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji
dotyczących minionego okresu
i planów na nadchodzący Nowy Rok.
W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć
wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań


Zespół Mazowieckiego Parku Naukowo Technologicznego - 

Park Spółdzielczy w Płońsku

Czytaj więcej »
Zaproszenie na warsztaty i debatę GROWING PAINS SCHOOL Tech Innovation Week’18

Zaproszenie na warsztaty i debatę GROWING PAINS SCHOOL Tech Innovation Week’18

W imieniu Inventity Foundation serdecznie zapraszamy na wydarzenie GROWING PAINS SCHOOL Tech Innovation Week '18 #GPSTIW18, które odbędzie się w terminie 13-16 listopada 2018 roku w Warszawie. 

Wydarzenie  organizowane jest dla przedstawicieli instytucji rządowych,  przedstawicieli środowisk naukowych i biznesu, mające na celu  poszukiwanie skuteczności w procesach komercjalizacji i transferu  technologii w Polsce.

W ramach Wydarzenia GPSTIW'18 przeprowadzona  zostanie całodniowa debata (roundtable) i trzy dni warsztatów dla  środowisk naukowych i biznesu.

Czytaj więcej »
ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM 14 LISTOPADA- LGD PRZYJAZNE MAZOWSZE

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM 14 LISTOPADA- LGD PRZYJAZNE MAZOWSZE

W imieniu Lokalnej Grupy Działania – Przyjazne Mazowsze serdecznie  zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium pt. „Działalność innowacyjna w  sektorze rolno- spożywczym” , które odbędzie się w dniu 14 listopada 2018r.,godz.10:00 w Centrum Edukacyjno- Konferencyjnym MODR/o Poświętne, Płońsk w ramach  projektu pt. „Wzmocnienie Klastra Bezpieczna Żywność- rozwój współpracy poprzez transfer wiedzy i doświadczeń”.

Czytaj więcej »
Warsztaty w ramach projektu KSOW- RELACJA

Warsztaty w ramach projektu KSOW- RELACJA

Mazowiecki Park Naukowo Technologiczny – Park Spółdzielczy w Płońsku w  partnerstwie z Polską Izbą Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie  oraz Fundacją Nauka i  Edukacja dla Agrobiznesu w Warszawie w ramach   projektu pt. Rozwój współpracy sieciowej związanej z produkcją bezpiecznej żywności w ramach klastra, w dniach 16.10, 23.10 i 30.10.2018r. zorganizował blok trzech warsztatów pt. Rozwiązania dotyczące dystrybucji produktów i budowy marki w ramach klastra Bezpieczna Żywność. Spotkania odbyły się w ramach projektu realizowanego z Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Planu operacyjnego na lata 2018-2019.

Czytaj więcej »
Zaproszenie na warsztaty w ramach projektu KSOW- 30.10.2018r.

Zaproszenie na warsztaty w ramach projektu KSOW- 30.10.2018r.

Mazowiecki Park Naukowo Technologiczny-Park Spółdzielczy w Płońsku w   partnerstwie z Polską Izbą Produktu Regionalnego i Lokalnego w    Warszawie  oraz Fundacją Nauka i  Edukacja dla Agrobiznesu w Warszawie,    zaprasza na trzeci i ostatni warsztat pt. Rozwiązania dotyczące dystrybucji produktów i budowy marki w ramach klastra Bezpieczna Żywność, w ramach projektu pt. Rozwój współpracy sieciowej związanej z produkcją bezpiecznej żywności w ramach klastra, realizowanego z Planu Działania Krajowej Sieci  Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020 Planu operacyjnego na lata 2018-2019.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Konferencyjnym MODR/o Poświętne , ul.  H. Sienkiewicza 11, 09-100 Płońsk  w dniu 30 października 2018r.

Czytaj więcej »

Zapisz się do Parkowego Newslettera

Bądź na bieżąco z wydarzeniami i projektami realizowanymi przez Park
oraz z wiadomościami ze świata nauki i biznesu.