Mazowiecki Park Naukowo Technologiczny - Park Spółdzielczy

Dołącz do Webinaru pn. "Jak wspierać rozwój lokalny z wykorzystaniem wyników projektu Smart Villages na Mazowszu." klikając w poniższy odnośnik:

Dołącz do Webinaru

Sektor Rolno - Spożywczy

Ekologiczna żywność to zdrowsze życie

Rozwój Biotechnologii

Ekobiznes we współpracy z nauką

Odnawialne Źródła Energii

Wykorzystanie energii naturalnej

Ekologia i ekotrendy

Życie i biznes w symbiozie z naturą

Informatyka

Globalna eko-wioska dzięki technologii IT

Działalność Parku opiera się na wiedzy, doświadczeniu i kreatywnym myśleniu Zespołu Ekspertów.Główne sektory naszego zainteresowania to przemysł: rolno-spożywczy, biotechnologia, odnawialne źródła energii, ekologia i sektor IT. Zależy nam, by wspierać Członków Spółdzielni i Partnerów Parku we wdrażaniu nowatorskich pomysłów i rozwoju technologii. Chcesz do nas dołączyć? Zaczynij od założenia konto na tym portalu a następnie wypełnij i wyślij formularz online. Zapraszamy do współpracy!

Read more »
Webinar - Jak wspierać rozwój lokalny z wykorzystaniem wyników projektu Smart Villages na Mazowszu.

Webinar - Jak wspierać rozwój lokalny z wykorzystaniem wyników projektu Smart Villages na Mazowszu.

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że Samorząd Województwa Mazowieckiego, realizuje projekt badawczy pn. „Wdrażanie koncepcji Smart Villages na terenie województwa mazowieckiego”. 

Przedsięwzięcie wychodzi naprzeciw potrzebom, uwarunkowaniom i cechom obszarów wiejskich, a w szczególności rolnictwa Mazowsza. Wypracowane rozwiązania mają na celu zapewnienie usług na obszarach wiejskich z wykorzystaniem innowacji społecznych, ekonomicznych, organizacyjnych i cyfrowych oraz rozwój i wzmacnianie tradycyjnych atutów wsi za pomocą nowoczesnych technologii.


Czytaj więcej »
Spotkanie Informacyjno-Instruktażowe - Wdrażanie koncepcji Smart Villages na terenie województwa mazowieckiego

Spotkanie Informacyjno-Instruktażowe - Wdrażanie koncepcji Smart Villages na terenie województwa mazowieckiego

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do udziału w spotkaniach informacyjno – instruktażowych w ramach realizowanego projektu badawczego pn. „Wdrażanie koncepcji Smart Villages na terenie województwa mazowieckiego”.

Podczas spotkań zaprezentowane zostaną rozwiązania wypracowane w ramach projektu, które posłużą do zapewnienia usług na obszarach wiejskich z wykorzystaniem innowacji społecznych, ekonomicznych, organizacyjnych i cyfrowych oraz rozwój i wzmacnianie tradycyjnych atutów wsi za pomocą nowoczesnych technologii.

Czytaj więcej »

Zapisz się do Parkowego Newslettera

Bądź na bieżąco z wydarzeniami i projektami realizowanymi przez Park
oraz z wiadomościami ze świata nauki i biznesu.