Sektor Rolno - Spożywczy

Ekologiczna żywność to zdrowsze życie

Rozwój Biotechnologii

Ekobiznes we współpracy z nauką

Odnawialne Źródła Energii

Wykorzystanie energii naturalnej

Ekologia i ekotrendy

Życie i biznes w symbiozie z naturą

Informatyka

Globalna eko-wioska dzięki technologii IT

Działalność Parku opiera się na wiedzy, doświadczeniu i kreatywnym myśleniu Zespołu Expertów.Główne sektory naszego zainteresowania to przemysł: rolno-spożywczy, biotechnologia, odnawialne źródła energii, ekologia i sektor IT. Zależy nam, by wspierać Członków Spółdzielni i Partnerów Parku we wdrażaniu nowatorskich pomysłów i rozwoju technologii. Chcesz do nas dołączyć? Zaczynij od założenia konto na tym portalu a następnie wypełnij i wyślij formularz online. Zapraszamy do współpracy!

Read more »
Zaproszenie na warsztaty i debatę GROWING PAINS SCHOOL Tech Innovation Week’18

Zaproszenie na warsztaty i debatę GROWING PAINS SCHOOL Tech Innovation Week’18

W imieniu Inventity Foundation serdecznie zapraszamy na wydarzenie GROWING PAINS SCHOOL Tech Innovation Week '18 #GPSTIW18, które odbędzie się w terminie 13-16 listopada 2018 roku w Warszawie. 

Wydarzenie  organizowane jest dla przedstawicieli instytucji rządowych,  przedstawicieli środowisk naukowych i biznesu, mające na celu  poszukiwanie skuteczności w procesach komercjalizacji i transferu  technologii w Polsce.

W ramach Wydarzenia GPSTIW'18 przeprowadzona  zostanie całodniowa debata (roundtable) i trzy dni warsztatów dla  środowisk naukowych i biznesu.

Czytaj więcej »

Zapisz się do Parkowego Newslettera

Bądź na bieżąco z wydarzeniami i projektami realizowanymi przez Park
oraz z wiadomościami ze świata nauki i biznesu.